אינסטלציה

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי.

המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני:

שירותי אינסטלציה

אינסטלציה  – פתיחת סתימות, פתיחת סתימה בקו ראשי, החלפת צנרת מים קומפלט, החלפת ותיקון דוד וקולט שמש ועוד.

אינסטלציה היא עבודת תחזוקה לבית שכל אחד צריך לעשות מידי פעם. מטבע הדברים, לעיתים הצנרת שלנו נסתמת או נהרסת לגמרי, הדוד זקוק לתיקון ועוד. עבודות תחזוקה אלו חשובות מאוד בשביל להחזיר את הבית לתפקוד תקין ושגרתי.

כיום, אנחנו מסתמכים בצורה גדולה מאוד על תחלופה של מים בביתנו ועל כך שיש לנו מים חמים/קרים בהישג ידנו כל הזמן. כאשר המערכות מתפרקות או זקוקות לתיקון הדבר גורם לחוסר נוחות גדול ומעכב אותנו בצורה משמעותית.

מהן פעולות האינסטלציה החשובות ביותר שעליהן כדאי לשים דגש ולתקן במהירות?

  • פתיחת סתימות כאשר יש לכם סתימה בכיור, מקלחת או בשירותים ואינכם יודעים כיצד לטפל בהם בכוחות עצמכם, קראו לאינסטלאטור מומחה שיטפל לכם בבעיה במהירות ובקלות.
  • פתיחת סתימה בקו ראשי סתימה בקו הראשי היא נושא רציני מאוד מפני שהיא חוסמת תעבורה גדולה של מים ויכולה לגרום לנזקים קשים לצנרת ובתוך הבתים.
  • החלפת צנרת מים קומפלט במיוחד בבתים ישנים, הצנרות לרוב שחוקות ואינם עובדות בצורה הטובה ביותר ולעתים מתפוצצות ואפילו מעבירות חלודה לברזים ויכולים לסתום אותם, לכן קיים צורף להחליף את כל המערכת בציוד חדשני ויעיל יותר בעזרתו של אינסטלאטור מוסמך.
  • החלפה/ תיקון דוד שמש הדוד מספק לנו מים חמים יום יום ולכן כאשר יש תקלה בו מומלץ לטפל בה במהירות האפשרית.
  • החלפה/ תיקון קולט שמש קולט השמש מאפשר להמיר את אנרגיית השמש למים חמים ובכך לחסוך בעלויות חשמל, לכן אם אתם נעזרים בקולט שמש מומלץ לדאוג שהוא תקין ופועל כראוי.

עבודת האינסטלציה לביתכם חשובה מאוד מסיבות רבות. החשובות ביותר הן לאתר בעיות ולתקן אותן במהירות האפשרית לפני שיגרמו לנזק גדול והשניה היא לתקן אותן בצורה המקצועית ביותר כך שבעיות אלה  לא יחזרו בעתיד ויגרמו לנזק גדול יותר. לשם כך יש להיעזר בשירות של אינסטלאטורים מוסמכים בלבד.

אצל א.ר מומחים עושים שימוש בכל האמצעים המתקדמים שהוזכרו לעיל, ואף יותר מכך. לאור זאת, תוכלו להיות בטוחים שאצל א.ר מומחים תזכו לשירות מן המעלה הראשונה, מכל האספקטים האפשריים.

ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

דילוג לתוכן