מד לחות

כדי לדעת על נזילות רטיבות, ובעיות עובש שיש בתוך קירות מתחת לריצוף או בקרבת הבית ללא פתיחה וללא הרס יש צורך באיתור בעזרת מד לחות.

מד לחות מד לחות מאפשר איתור נזילות מתחת לריצפה/קרמיקה, הבדיקה נותנת אינדקציה לאיתור הנזילה ללא פציעה בשטח הנבדק. למידע נוסף על איתור נזילות מים מחיר צרו קשר.

למד לחות יש שתי שיטות עבודה:

  1. דוקרנים – כאשר משתמשים בדוקנים יש צורך להצמיד אותם למשטח הנבדק והמכשיר נותן אינקציה על רמת הלחות באזור הנבדק.
  2. בדיקה ללא מגע – כאשר משתמשים בבדיקה זו מקרבים את המכשיר לאיזור הנבדק ומקבלים את רמת הלחות באותו אזור.

ניתן לקבל תשובה בבדיקה זו עד 20mm מתחת לפני השטח הנבדק.

  • היתרון – בדיקה זו מאפשרת לבדוק ללא שבירה של מרצפות או קרמיקה אם יש מים מתחת לפני השטח.
  • החסרון – פחות מדויקת מפני ששיטת הבדיקה היא יחסית לאיזור הנבדק ליד. לכן מומלץ לבדוק בשתי האופציות וכך ניתן לקבל תמונה טובה ולהגיע להחלטה היכן מקור הנזילה ומה כדאי לבצע כדי לפתור את התקלה.

אנו מבצעים איתורי נזילות באיזור המרכז, הקריות, נהריה, חיפה עכו וכרמיאל ובין לקוחותינו המרוצים מפעלים ובתים פרטיים כאחד.

רוצים ליהנות מהטכנולוגיה החדשנית? "המעבדה לאיתור נזילות" בהנהלת אריה פלג במידה והגעתם דרך האתר קבלו 10% הנחה על הבדיקה!!!!!

צלצלו עכשיו!! 054-6666820 או 1700-700-062 למעבדה לשרותי איתור נזילות יש כלים אלקטרוניים משוכללים נוספים שהשילוב של כל הציוד המתקדם ביחד נותן פיתרון מנצח ובכך מונעים הרס שלא לצורך.

המחיר מינימאלי ללא תחרות ובמידת הצורך נבצע גם את התיקון בין לקוחותינו מרבית האינסטלאטורים.

טלפון ארצי: 054-6666820 נזילות ודליפות צנרת בולט נזילות מים קרים/חמים בדירה ,האיתור נעשה במצלמה תרמית ,נזילות ממערכת הסקה מרכזית בדירה האיתור נעשה גם במצלמה טרמית ובמכשורים נוספים.

בולט נזילות וכשלים בצנרת ביוב. מצלמת סיב אופטי בודקת נזילות וכשלים בצנרת הביוב כגון: מעיכה של צנרת, שיפועים הפוכים בקו ביוב, סתימות חוזרות ונשנות, דליפות מים מבריכות שחייה, שורשים בקו.

איתור נזילות דלק בעזרת גז שאינו נפיץ בולט ניתן לאתר נזילות מים בבתים, תחנות דלק, מפעלים וקווי עירייה ואפילו מתחת לריצוף ובטון או מתחת לאבנים משולבות,

המכשיר פועל עם חיישנים המזהים את מיקום הנזילה בעזרת הגז ועל ידי קח ניתן לפתור את הבעיה בצורה היעילה והזולה ביותר. ראה הסבר מצלמת סיב אופטי בולט לנזילות מים בחצרות בניינים,

מפעלים וקווי עירייה גם מתחת לבטון או מתחת לאבנים משולבות קיים מחשב עם חיישנים המזהים את מיקום הנזילה (קורלטור).

ראה הסבר על מחשב קורלטור בולט מכשיר מצוייד בשתי אלקטרודות הנצמדות בשתי קצות הצנרת הנראית לעין ובעזרת מחשב המודד את כמויות המים הדולפות מתוך הצנרת.

הוא נותן את המרחק של הצינור המפוצץ מהאלקטרודות. אנו מבצעים איתורי נזילות באיזור הקריות, נהריה, חיפה עכו וכרמיאל ובין לקוחותינו המרוצים מפעלים ובתים פרטיים כאחד.

מכשיר לאיתור מד לחות איתורי נזילה מצנרת מים הסמויה מהעין העשויה מברזל, פלסטיק ונחושת בעזרת מד לחות בסעיפים דלעיל ייעוץ וצורת הפיתרון האופטימאלי ובמידת הצורך ביצוע העבודה.

ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

החלפת צנרת מים ביתית

החלפת צנרת מים ביתית הינה צעד חשוב אשר מומלץ בעיקר לאנשים אשר מגלים כי ישנה בעיתיות בצנרת שלהם או בשלב שרוכשו דירה ישנה ומעוניינים לבצע

קרא עוד »
איתור נזילות בסיב אופטי

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי. המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני: איתור נזילות בסיב אופטי עם השנים

קרא עוד »

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

דילוג לתוכן