לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-4526283

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  דרכים שונות של גילוי נזילות מים

  גילוי נזילות מים יתבצע על ידי מספר טכניקות מתקדמות: בין אם על ידי גז או באמצעות מצלמה תרמית, פתרונות טכנולוגיים אלו יסייעו לנו לאתר את הנזילה, לאמוד את חומרת הדליפה של המים וכמובן – להתאים את הפתרון הראוי לבעיה. צנרת המים איננה עובדת כראוי? מזהים כתמי רטיבות על הקירות או נודף ריח לא נעים? כך או כך, יש לנו המלצה חמה עבורכם: חברת א.ר מומחים!

  דליפת מים יכולה להופיע עקב מגוון נסיבות: בין אם מדובר באיטום לא מקצועי, בלאי בצנרת של המבנה ועוד – גילוי מוקדם של מים בקירות או ברצפות הוא קריטי. בשל כך, מומלץ לפנות אל איש מקצוע מנוסה שיידע לאתר את מקור הדליפה היטב. ישנן מספר שיטות גילוי מים עיקריות:

  • גילוי נזילת מים בעזרת מצלמה תרמית – בניגוד למה שנהוג לחשוב, מצלמה תרמית איננה מצלמה רגילה. במילים אחרות, ובזכות קרני אינפרא אדום, היא מאפשרת גילוי יעיל של דליפת המים. תפקידן של קרני האינפרא אדום הוא משמעותי לתהליך האיתור, וזאת משום שהן מציגות את הפרשי הטמפרטורה הקיימים בקיר. כל הבדל בטמפרטורה מתועד על ידי צבע אחר. בעל המקצוע יידע לקרוא את הנתונים הללו, לאמוד את חומרת הנזילה ואת מיקומה ולמצוא את הפתרון המתאים.
  • גילוי נזילת מים בעזרת גז – במקרים בהם המצלמה התרמית איננה מסייעת, איתור נזילות על ידי גז הוא פתרון יעיל. בין אם מדובר בנזילה קטנה ובעומק רב ובין אם מקור הדליפה מגיע מקיר כפול המונע העברה של חום, בעלי המקצוע יעזרו בפתרון זה. כיצד יתבצע איתור נזילה על ידי גז? בזכות חיישן המתחבר למערכת המודדת את כמויות הגז הנפלטות. כך, ניתן לפענח את דליפת המים ולהגיע אל מיקום הדליפה בדיוק רב.

  התחייבות לשירות איכותי ומקצועי

  בין אם באמצעות חיישן גז או שמא איתור נזילה במצלמה תרמית, חברת א.ר מומחים תסייע לכם להגיע אל מקור הבעיה – ולפתור אותה. אנו מחזיקים בציוד המתקדם ביותר לגילוי מים ואף מעסיקים בעלי מקצוע מנוסים. בנוסף, אנו מתחייבים להעניק שירות מקיף, איכותי ומתקדם לכל לקוחותינו.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים מומלצים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים