לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-4526283

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  גילוי נזילות מים

  אף אחד לא אוהב לגלות שהוא סובל מנזילה או דליפה במערכת המים. אנחנו תלויים במידה רבה בתפקוד מערכת זו כיוון שהתרגלנו לכך שיש לנו מים בבית בכל עת. לא משנה אם המטרה היא לשטוף ידיים, להוריד מים בשירותים או למלא קומקום – מים הם הבסיס לקיומנו. מערכת המים עוברת בקירות ורצפת ביתנו ותקלה במערכת זו תביא לרטיבות באזורים אלה. רטיבות זו ברוב המקרים תוביל להיווצרות עובש – פטריה המשגשגת בסביבה לחה. חשוב לזכור שעובש, מלבד הריח הלא נעים והמראה הלא יפה, מהווה סכנה בריאותית ומביא לשלל תופעות לא נעימות כמו שיעול, גירוד בעין, קושי בנשימה, פריחה ועוד. על מנת לעצור את התפשטות העובש יש להתקשר מיד לאיש מקצוע שיטפל ברטיבות ויעלים את התופעה.

  גילוי נזילות מים בצפון

  עובש הוא לא הבעיה היחידה שתיתקלו בה בזמן שיש דליפה בביתכם. התקלפות של טפטים, לחות וסדקים בקירות, לחץ מים נמוך, מים עכורים וחשבון מים מנופח הם חלק מהסימנים המעידים כי אתם סובלים מנזילה. מדוע נזילות קורות?

  הנזילות יכולות לנבוע ממספר סיבות החל מהתיישנות של מערכת המים, פגיעה פיזית בצנרת בזמן קדיחות או חפירות, סתימה ע"י שורשים, תזוזה של מרזב הניקוז, בעיה באיטום הגג או המרפסת ועוד שלל סיבות. הדבר נפוץ יותר בבתים ישנים עם מערכת מים בלויה, לכן אם הנכם מתגוררים בבית ישן מומלץ להקדים תקופה למכה ולהזמין בדיקה יזומה אחת לתקופה. בדיקות מסוג זה, כמו גם תיקון תשתית המים וביצוע עבודות שיפוץ ניתן לקבל אצל א.ר מומחים אשר מספקים שירותים לכל סוג של מבנה, החל מדירה קטנה ועד בניין משרדים גדול. הציוד של החברה מסוגל לאתר נזילה החל מהסדק הקטן ביותר ועד בעיות מרובות מוקדים בחלל גדול.

  גילוי נזילות מים עם א.ר מומחים

  ברוכים הבאים אל א.ר מומחים באיתור נזילות, אינסטלציה ושיפוצים. אנו מטפלים במסירות בכל בעיה ומתייחסים בכובד ראש לכל נזילה. עומד לרשותנו ציוד מתקדם דוגמת מצלמות טרמיות, סיבים אופטיים, מכשירים מיוחדים המאתרים רעשי נזילה, שימוש בטכנולוגיית גז לאיתור סדקים עדינים ועוד. טכנולוגיות אלה הופכות את תהליך איתור הנזילה למקצועי ומהיר כך שתוכלו לחזור לחיים תקינים במהירות האפשרית. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הבדיקה.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   איתור נזילות נוספים

   גילוי נזילות מים באמצעים מתקדמים גילוי נזילות מים באמצעים מתקדמים גילוי נזילות מים באמצעים מתקדמים גילוי נזילות מים באמצעים מתקדמים

   גילוי נזילות

   קמתם בבוקר וגיליתם שהקירות של חדר האמבטיה שלכם מלא בקירות רטובים? התרחיש הזה מלווה משפחות ישראליות רבות, והוא תולדה של תקלות לא פשוטות במערכת הצנרת הפנימית של הבית, שיכולה להשפיע על יציבות הבית כולו ועל איכות החיים של בני הבית. במקרה והמצב הוא בלתי נסבל, אין מנוס מקבלת עזרה מקצועית של צוותי אינסטלציה מיומנים. בשלב זה, יש לפנות רק אל אנשי המקצוע המיומנים ביותר. בתהליך גילוי נזילות מים מחיר הוא גם פרמטר שיש לתת עליו את הדעת, וחשוב לברר מראש מה יהיו טווחי המחירים לטובת העבודה. הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים יסייע לכם להבין את תהליך העבודה ואת הצרכים שלכם, ויעזור לכם להחזיר את מערכת הצנרת של הבית לקדמותה בצורה מושלמת.

   גילוי נזילות מים מחיר ושירותים מרכזיים – ניהול תהליך עבודה נכון

   לקראת ביצוע תהליך גילוי נזילות מים, מחיר היא שאלה חשובה ומרכזית. עוד לפני תחילת העבודות ואפילו עוד לפני תכנון תהליך העבודה האסטרטגי, לקוחות רבים רוצים לקבל מידע אודות טווחי המחירים של העבודה. ההיגיון אומר שאיש המקצוע יכול "לזרוק" הצעת מחיר לאוויר וכך לאפשר לכם לקחת את ההחלטה הנכונה לכם, בתור לקוחות. אבל, לא תמיד זוהי הסיטואציה. במקרה של תיקוני אינסטלציה, יש צורך לבצע ביקור ראשוני, הכולל בחינה של מצב קירות הבית ושל הצנרת. לכל בית יש את המצב שלו ואת מערכת הצנרת שלו, ואיש המקצוע צריך למצוא את נקודת האיזון בין מידת ההשקעה, עלויות החומרים והעלויות ללקוחות. זאת, על מנת להרכיב את הצעת המחיר ההולמת לכל לקוח. כך שיש לקחת בצורה רצינית את איש המקצוע, ולאפשר לו להבין מהם תנאי העבודה שלו – ולקבל את הצעת המחיר בהתאם לסוגי השירותים המרכזיים אותם תצטרכו לאורך הליכי העבודה. זוהי הדרך הטובה ביותר ליצור את תהליך העבודה היעיל והמקצועי ביותר, עם התוצרים העמידים ביותר, לטובת מערכת הצנרת הכי טובה ובטוחה שיש.

   תהליך העבודה החשוב – נעשה בצורה בטוחה

   נקודה חשובה נוספת בחשיבותו של איש המקצוע איתו אתם עובדים, היא היכולת לבצע את תהליך העבודה לגילוי נזילות מים, בצורה בטוחה ובטיחותית. זוהי בדיוק במטרה המקצועית של אנשי הצוות של חברת א.ר מומחים, חברה מקצועית בתחום האינסטלציה. אנו עושים את כל המאמצים על מנת להחזיר את הבית שלכם לקדמותו, ולאפשר לכם לחיות בשלווה.

   גילוי נזילות מים בקירות

   מערכת המים בבית היא המערכת היחידה שאין לה שום חשיפה וויזואלית בבית, למעט נקודות ממשק אחדות (כמו כיור המטבח). ועל כן מדובר על מערכת שקל מאוד להזניח ולשכוח אותה, על אחת כמה וכמה אם אתם לא מחזיקים בידע בתחום המים – ואין לכם הבנה של משמעות תחזוקת מערכת המים. ועל כן, ישנה סכנת נזילה ממשית, שנובעת על פי רוב מחוסר תשומת לב של בעלי הבתים – והיא יכולה להוות סכנה לתשתית הבית, בצורה הכי בסיסית שיש. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לבצע תהליך גילוי נזילות מים, הוא לפנות אל הצוות המקצועי של חברת א.ר. מומחים, חברת האינסטלציה המקצועיות והמיומנת בתחום המים, שמלווה את לקוחותיה בכל תהליך עבודה שהוא.

   מה צריך לעשות לטובת גילוי נזילות מים מהיר?

   במידה ואתם רוצים לעשות מאמצים לטובת גילוי נזילות מים בבית או בנכס שבבעלותכם, אתם בעצם לוקחים אחריות על תחזוקת הבית. וכדי להצליח במשימה, חשוב:

   • לבחור את התזמון הנכון ביותר לעבודות – אל תדחו את הזמנת אנשי המקצוע אל הבית שלכם. אם אתם חוששים כבר כמה חודשים שיש בעיית נזילה בבית, היא עשויה להתרחב ולפגוע מהותית בתשתיות הבית השונות שלכם בצורה מאוד מסוכנת.
   • צלמו את הנקודות הבעייתיות לאורך זמן – כך שביום בו יגיע איש המקצוע אל הבית שלכם, יהיה לו קל מאוד לראות את הנזקים שיצרו המים לאורך הזמן – ומתוך כך לקבוע מהי מידת המסוכנות של הנזילה והדחיפות לטיפול בנזילה.
   • בחרו את איש המקצוע המתאים לטיפול בעבודה – אפילו אם זוהי הפעם הראשונה שבה אתם מזמינים אינסטלטור, אל תהססו לשאול אל כל השאלות החיוניות לכם – ולהבטיח שיש לכם את היכולת לקבל סל שירותים מושלם. ועל כן, שיחות הבירורים הראשוניות הן חלק מהותי מהעבודה עם איש המקצוע שלכם, ורצוי לקחת את הזמן ולהכיר את האינסטלטור ואת הידע המקצועי שלו.

   קריאה לצוותים מקצועיים לגילוי נזילות בצנרת – היא ההחלטה החכמה שלכם

   חלק לא מבוטל מהישראלים לא אוהבים להזמין אנשי מקצוע אל ביתם, ועושים הכל על מנת לדחות את הקץ. אבל, ככל שמדובר על מערכת המים של הבית, קשה מאוד לבצע את עבודות התיקונים לבד, בגלל מחסור בציוד ובידע מתאים. ועל כן, פנייה אל עזרת הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים, היא ההחלטה החשובה ביותר, לטובת יציבות בית המגורים שלכם.

   גילוי נזילות מים מחיר

   לעיתים, עבור גילוי נזילות מים מחיר השירות לא מגלם את כל המחיר שתצטרכו לשלם. על מנת לאתר ולטפל במקור הנזילה, יהיה צורך לפרק חלקים מהרצפה או מהקירות. איש מקצוע ללא הניסיון או הציוד המתאים עלול להסב נזק גדול מהדרוש ולפרק אזורים שאין צורך לגעת בהם, מה שיגרום לכם לשלם כסף מיותר על תיקון הנזק. זו בדיוק הסיבה מדוע לא כדאי למהר לטפל בתקלה לבד או לפנות לאדם הראשון שאתם מכירים על מנת לטפל לכם בנזילה. על מנת למזער את הנזק לביתכם בדקו שאיש המקצוע משתמש בציוד חדיש המאפשר לאתר את הנזילה באופן מדויק ונקודתי.

   שירות גילוי נזילות מים מחיר

   אם פעם היה מדובר בתהליך של ניסוי וטעיה, הרי שעם הטכנולוגיה של היום אין מקום לטעויות. שירותי אינסטלציה, איתור נזילות ושיפוצים המוצעים בחברת "א.ר מומחים" מייצגת את חוד החנית של הטכנולוגיה בעולם הנזילות. לרשותם עומדים שלל כלים המאפשרים לאתר את מקור הנזילה כמו לדוגמא מצלמה טרמית, איתור ע"י גז, שימוש בקורלטור (מכשיר חשמלי הרגיש לצלילי נזילה), שימוש בסיב אופטי ועוד. גלוי מוקדם של הנזילה יביא להבדל משמעותי באשר להיקף העליות שתידרשו לשלם. לכן צרו קשר מידי עם איש מקצוע במידה ונתקלתם באחד מהמקרים הבאים:

   • קירות מתקלפים או סדוקים.
   • לחות על הקירות.
   • מים עכורים.
   • לחץ מים נמוך.
   • חשבון מים גבוה.
   • היווצרות עובש על הקירות.

   א.ר מומחים – גילוי נזילות מים במחיר משתלם

   כבר שנים ארוכות אנו עוסקים באיתור מקורות נזילה ותיקונם. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר מאפשר לנו לתת שירות מקצועי ומהיר ללקוח תוך מינימום פגיעה בתשתית הבית. יחס אישי ואדיב הוא מילת המפתח אצלנו, נגיע עם חיוך לטפל במקור הבעיה במחיר תחרותי. צרו איתנו קשר וטפלו כבר היום במקור הנזילה.

   גילוי נזילות מים בבתים פרטיים, דירות ובניינים

   חברת א.ר מומחים היא חברה מקצועית אשר מבצעת גילוי נזילות מים בבתים פרטיים, דירות, בנייני משרדים או מפעלים. החברה עומדת עם היד על הדופק בכל הנוגע לשכלול הציוד המקצועי שלה, והיא מתעדכנת בכל עת עם הופעתו של ציוד חדיש ומשוכלל. כך שלרשותה עומדות שיטות שונות לגילוי נזילות – צילום החלק הפנימי של הצינורות, דליית נתונים מהצנרת באמצעות מחשב, מכשירי שמע ועוד.

   גילוי נזילות מים ותיקונם באמצעות חמשת החושים

   האדם התברך ב-5 חושים מופלאים שבזכותם הוא יכול להיות ערני יותר לסביבה שלו ולקלוט מידע רב. גם כשהדבר נוגע לעניין מורכב כמו גילוי נזילות מים, באים חושיו של האדם לו לעזר:

   • חוש הריח – ללא ספק, זהו החוש השימושי ביותר שנועד לגלות את הנזילות בעודן קטנות. דיירים הגרים בבניין דירות משותף יכולים להבחין בריח של עופש או בריח רע הנודף ממש מתוך הביוב שלהם, ובהתאם לכך גם להשכיר ולקרוא לאינסטלטורים מקצועיים.
   • חוש הטעם – כולנו מקווים לא להשתמש בו כאשר מדובר באיתור נזילות, אבל זה לא תמיד בלתי נמנע. הנזילות עלולות לגרום לסתימת הביוב ולגרום להופעתם של מים דלוחים בתוך הכיור הביתי, מים אשר עלולים להתערבב עם האוכל.
   • חוש הראייה – וכאן הכוונה היא לאיתור נזילות. האינסטלטורים אינם קוסמים, אך באמצעות מכשירים משוכללים הם יכולים בהחלט לראות דרך קירות. אחד מבין המכשירים האלה הוא מצלמה תרמית. המצלמה סורקת את הצנרת ושולחת מפת צבעים עדכנית המאפשרת למומחים לאתר את התקלה בקלות.
   • חוש השמיעה – ישנם מכשירי שמע משוכללים אשר מאפשרים לאינסטלטורים לאתר נזילה באמצעות "האזנה" לצנרת. קולות זרימה מוגברים עלולים להעיד על בעיה בצנרת.
   • חוש המישוש – לאחר ביצוע גילוי הנזילות, מגיע הרגע לעבור לשלב התיקון. האינסטלטורים מעריכים את גודל הבעיה, לוקחים עמם את ארגז הכלים שלהם ומתחילים בתיקון הצנרת.

   מדוע הצנרת נסתמת

   נזילות צנרת הן תופעות שכיחות למדי בקרב בנייני דירות. הצינורות המחברים בין הדירות השונות והאחראיים לניקוז הפסולת והשפכים עובדים שעות נוספות, בעוד הדיירים ממשיכים להשתמש בהם מדי יום ביומו. בסופו של דבר, גם הצנרת החזקה ביותר עלולה להישחק כאשר עוברים דרכה חומרים שונים מדי יום ביומו: שאריות מזון, הפרשות אורגניות, ניירות ועוד.

   בית תוכנה לקידום אתרים