לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-4526283

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  בדיקות שגרתיות של הברזים

  מכירים את התופעה אשר בה ללא כל התרעה מוקדמת אתם מקבלים הודעה מהדיירים למטה כי יש נזילה כלשהי המגיעה אליהם מלמעלה, כלומר מהצנרת שלכם העוברת מעליהם ממש? זוהי הודעה ממש לא מרנינה ולעיתים היא אפילו עשויה להכניס אתכם ללחץ. בכל זאת, בעיה בצנרת שמשפיעה בבית השכנים היא בעיה שממש אי אפשר לחיות איתה בשלום וחייבים לפתור אותה מיד.

  אז ברור שהטלפון הראשון יהיה אל  אינסטלטור שיבוא לבדוק, לתת הצעת מחיר ואולי גם לפתור את התקלה. אך מה עושים אם אכן פעלתם על פי התוכנית הזה וכפי שנדרש בתהליך מהסוג הזה אך האינסטלטור שמגיע ממש לא מצליח לאתר את הבעיה? הוא רואה את הנזילה אך הוא בשום אופן לא מצליח לשים את האצבע על הבעיה? כאן בדיוק מגיע המקום של א.ר. מומחים. בדיקת נזילות מים עם כל הציוד המתקדם.

  בדיקת נזילות מים בעזרת מצלמות תרמיות

  היום יש כבר כמעט לכל חברת אינסטלציה מוכבדת את הציוד המתקדם והעדכני לצורך אבחון של בעיות אינסטלציה. החברות הללו מצוידות בכל מה שרק עשוי לסייע כדי למצוא בקלות את הנקודה הבעייתית בצנרת. לרוב יהיו אלו מצלמות תרמיות משוכללות הנכנסות אל הצנרת ומצלמות אותה מבפנים לכל אורכה ובכל זווית. כך שלמעשה מתקבל מייד מידע על מהותה של הבעיה ועל הנקודה המדויקת שם יש לבצע את התיקון.

  המומחים שיאתרו את הנזילות

  חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לנושא של עבודות אינסטלציה, יש לבחון היטב אל מי פונים ומי הם אנשי המקצוע אשר בידיהם עומדים להפקיד את הצנרת. זאת משום שאינסטלטור זה לא מקצוע שמחייב תעודה או רישיון וכל מי שרוצה או רואה את עצמו מתאים, יכול להחליט שהוא אינסטלטור. תוצאות העבודה הן אלו שמצביעות על איכות העבודה ועל מקצועיותו של האינסטלטור. חשוב להקפיד על בחירה באינסטלטור או חברת אינסטלציה שיש לה את כל הציוד העדכני והמתקדם כולל מצלמות תרמיות לצורך בדיקת נזילות מים.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים