איתור נזילות מים

איתור נזילות ללא הרס

יש דברים עליהם אנחנו לא מבזבזים את המחשבה שלנו בחיי היום, יום. הדבר נכון בעיקר כאשר אנחנו מגיעים לדיונים בנוגע למצב מערך הצינורות אצלנו בבית.

קרא עוד »
החלפת צנרת מים ביתית

החלפת צנרת מים ביתית הינה צעד חשוב אשר מומלץ בעיקר לאנשים אשר מגלים כי ישנה בעיתיות בצנרת שלהם או בשלב שרוכשו דירה ישנה ומעוניינים לבצע

קרא עוד »
איתור נזילות מים במפעל

איתור נזילות מים במפעל בשלב מוקדם ככל הניתן יאפשר לעובדים לחזור לשגרה במהרה. בין אם מדובר בצינורות תת-קרקעיים או שמא מדובר בצינורות המתחברים לתקרות או

קרא עוד »
מחיר איתור דליפות מים

גילוי נזילות מים מחיר עם א.ר מומחים ברוכים הבאים אל א.ר מומחים בגילוי נזילות מים מחיר, אינסטלציה ושיפוצים. אנו מטפלים במסירות בכל בעיה ומתייחסים בכובד

קרא עוד »
איתור נזילות מים בחיפה

איתור נזילות מים באיזור חיפה איתור נזילות מים בחיפה בשאר חלקי הארץ מאפשר לנו את קיומו של אורח חיים תקין. איננו יכולים להתקיים ללא תשתית

קרא עוד »
איתור נזילה במצלמה טרמית

מצלמה תרמית לאיתור נזילות מצלמה תרמית הינה מצלמה בעלת יכולת איתור נזילות. המצלמה יכולה להגיע כמעט לכל מקום, כך שתהיו בטוחים שאם אתם מזמינים אנשי

קרא עוד »
איתור נזילות מים בעזרת גז

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי. המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני: איתור נזילות בעזרת גז שימוש בגז

קרא עוד »

איתור נזילות

הבית שלכם הוא המקום שבו אתם רוצים להרגיש הכי בנוח, גם לאורך שנים וגם לאור העבודה שזהו נכס שהולך ומתיישן. גם אם מדובר על מבנה שהשקעתם את כל המשאבים המקצועיים והכספיים על מנת להקים אותו, לזמן יש השפעה מהותית – ולכן חשוב לשמור על שגרת תחזוקה קבועה, גם למערכות המורכבות ביותר, כמו מערכת המים. אם כך, אחת מהתקלות הכי מסוכנות ליציבות הבית שלכם, היא נזילה במערכת המים שלכם. חשוב לבצע הליך איתור נזילת מים, ויפה שעה אחת קודם, כל אימת שיש לכם חשש חד משמעי ליציבות קירות הנכס שלכם. הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים ישמח להעניק לכם את השירותים המקצועיים המוכרים שלנו, בהתאם לצרכים האישיים של הנכס שלכם ולמצב של מערכת הצנרת שלכם.

איתור נזילה בצנרת

הצנרת היא מערכת התשתית הגדולה והמורכבת ביותר שקיימת בכל מבנה מודרני, עם השפעה על איכות החיים, אורח החיים ורמת החיים של כל אחד ממשתמשי הבניין. ועל כן, על תקלה או בעיה במערכת הצנרת, יכולה להיות תקלה משביתה מורכבת במיוחד, אשר מסוגלת לסכן את הרמה התברואתית של כל הנכס – כמו גם את החפצים והאנשים שנמצאים בתוך הנכס. כך שאם אתם חוששים שישנה בעיה בצנרת הבית או המשרד שלכם, עליכם להזמין שירותי אינסטלציה ויפה שעה אחת קודם, על מנת לבצע עבודות איתור נזילה בצנרת – עם כל הכלים המתקדמים העומדים לרשותכם. הצוות המיומן של חברת א.ר מומחים מבצע עבודות איתור הנזילה בצנרת, על בסיס שנות ניסיון רבות והיכרות עם כלל הצרכים של מערכות צנרת בישראל.

איך ניתן לבצע איתור נזילה בצנרת הבית?

אם חשוב לכם לבצע תהליך איתור נזילה בצנרת בצורה מקצועית, עליכם להבין מהן הדרכים הכי טובות ויעילות לבצע את העבודות הללו. ישנן כמה טכניקות בהן ניתן להבטיח הליך איתור נזילה בצנרת בצורה הכי נוחה וקלה שיש: חדרה של גז מסוגים שונים אל תוך מערכת הצנרת, יכולה ליצור תגובת שרשרת ובסופה תוצרי הגז יצאו דרך החור בצנרת – ויגלו לכם מה הוא המיקום המדויק בו יש צורך לבצע קידוח ותיקון. מערכות טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות לכל איש מקצוע לבצע צילום מהיר של הקיר, לצמצם בצורה משמעותית את הצורך בהשקעה משאבים ובתוך פרק זמן של דקות ספורות, לקבל תמונה מלאה של כלל מערכת הצנרת – כולל נקודת הנזילה המדויקת.

בדיקת נזילות מים

המערכת החשובה ביותר שקיימת בבתים המודרניים, היא מערכת המים. אומנם, ישנן כמה וכמה מערכות חיוניות שמנהלות את חיינו ללא עוררין, אבל ללא מערכת מים מתפקדת יהיה קשה מאוד לשמור על סביבת חיים סטרילית, הגיינית ובעיקר – בריאה מבחינה תברואתית. המים הם מקור החיים ובאותה מידה הם משאב שיכול להיות מסוכן מאוד. ועל כן התחזוקה של מערכת המים בבית היא בעצמה חלק בלתי נפרד ממהלך החיים של כל בעלי נכס בישראל. אם ברצונכם להבטיח את איכות מערכת המים שלכם, עליכם לבצע בדיקת נזילות מים על ידי הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים, חברה מקצועית המספקת שירותי אינסטלציה ושירותי תיקונים למערכות מים שונות.

גילוי נזילות מים בבתים פרטיים, דירות ובניינים

חברת א.ר מומחים היא חברה מקצועית אשר מבצעת גילוי נזילות מים בבתים פרטיים, דירות, בנייני משרדים או מפעלים. החברה עומדת עם היד על הדופק בכל הנוגע לשכלול הציוד המקצועי שלה, והיא מתעדכנת בכל עת עם הופעתו של ציוד חדיש ומשוכלל. כך שלרשותה עומדות שיטות שונות לגילוי נזילות – צילום החלק הפנימי של הצינורות, דליית נתונים מהצנרת באמצעות מחשב, מכשירי שמע ועוד.

גילוי נזילות מים – מדוע הצנרת נסתמת

נזילות צנרת הן תופעות שכיחות למדי בקרב בנייני דירות. הצינורות המחברים בין הדירות השונות והאחראיים לניקוז הפסולת והשפכים עובדים שעות נוספות, בעוד הדיירים ממשיכים להשתמש בהם מדי יום ביומו. בסופו של דבר, גם הצנרת החזקה ביותר עלולה להישחק כאשר עוברים דרכה חומרים שונים מדי יום ביומו: שאריות מזון, הפרשות אורגניות, ניירות ועוד.

גילוי נזילות מים מחיר

לעיתים, עבור גילוי נזילות מים מחיר השירות לא מגלם את כל המחיר שתצטרכו לשלם. על מנת לאתר ולטפל במקור הנזילה, יהיה צורך לפרק חלקים מהרצפה או מהקירות. איש מקצוע ללא הניסיון או הציוד המתאים עלול להסב נזק גדול מהדרוש ולפרק אזורים שאין צורך לגעת בהם, מה שיגרום לכם לשלם כסף מיותר על תיקון הנזק. זו בדיוק הסיבה מדוע לא כדאי למהר לטפל בתקלה לבד או לפנות לאדם הראשון שאתם מכירים על מנת לטפל לכם בנזילה. על מנת למזער את הנזק לביתכם בדקו שאיש המקצוע משתמש בציוד חדיש המאפשר לאתר את הנזילה באופן מדויק ונקודתי.

א.ר מומחים – גילוי נזילות מים במחיר משתלם

כבר שנים ארוכות אנו עוסקים באיתור מקורות נזילה ותיקונם. שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר מאפשר לנו לתת שירות מקצועי ומהיר ללקוח תוך מינימום פגיעה בתשתית הבית. יחס אישי ואדיב הוא מילת המפתח אצלנו, נגיע עם חיוך לטפל במקור הבעיה במחיר תחרותי. צרו איתנו קשר וטפלו כבר היום במקור הנזילה.

קריאה לצוותים מקצועיים לגילוי נזילות בצנרת – היא ההחלטה החכמה שלכם

חלק לא מבוטל מהישראלים לא אוהבים להזמין אנשי מקצוע אל ביתם, ועושים הכל על מנת לדחות את הקץ. אבל, ככל שמדובר על מערכת המים של הבית, קשה מאוד לבצע את עבודות התיקונים לבד, בגלל מחסור בציוד ובידע מתאים. ועל כן, פנייה אל עזרת הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים, היא ההחלטה החשובה ביותר, לטובת יציבות בית המגורים שלכם.

גילוי נזילות מים מחיר – קירות

מערכת המים בבית היא המערכת היחידה שאין לה שום חשיפה וויזואלית בבית, למעט נקודות ממשק אחדות (כמו כיור המטבח). ועל כן מדובר על מערכת שקל מאוד להזניח ולשכוח אותה, על אחת כמה וכמה אם אתם לא מחזיקים בידע בתחום המים – ואין לכם הבנה של משמעות תחזוקת מערכת המים. ועל כן, ישנה סכנת נזילה ממשית, שנובעת על פי רוב מחוסר תשומת לב של בעלי הבתים – והיא יכולה להוות סכנה לתשתית הבית, בצורה הכי בסיסית שיש. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לבצע תהליך גילוי נזילות מים, הוא לפנות אל הצוות המקצועי של חברת א.ר. מומחים, חברת האינסטלציה המקצועיות והמיומנת בתחום המים, שמלווה את לקוחותיה בכל תהליך עבודה שהוא.

גילוי נזילות מחיר

קמתם בבוקר וגיליתם שהקירות של חדר האמבטיה שלכם מלא בקירות רטובים? התרחיש הזה מלווה משפחות ישראליות רבות, והוא תולדה של תקלות לא פשוטות במערכת הצנרת הפנימית של הבית, שיכולה להשפיע על יציבות הבית כולו ועל איכות החיים של בני הבית. במקרה והמצב הוא בלתי נסבל, אין מנוס מקבלת עזרה מקצועית של צוותי אינסטלציה מיומנים. בשלב זה, יש לפנות רק אל אנשי המקצוע המיומנים ביותר. בתהליך גילוי נזילות מים מחיר הוא גם פרמטר שיש לתת עליו את הדעת, וחשוב לברר מראש מה יהיו טווחי המחירים לטובת העבודה. הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים יסייע לכם להבין את תהליך העבודה ואת הצרכים שלכם, ויעזור לכם להחזיר את מערכת הצנרת של הבית לקדמותה בצורה מושלמת.

תהליך העבודה החשוב – נעשה בצורה בטוחה

נקודה חשובה נוספת בחשיבותו של איש המקצוע איתו אתם עובדים, היא היכולת לבצע את תהליך העבודה לגילוי נזילות מים, בצורה בטוחה ובטיחותית. זוהי בדיוק במטרה המקצועית של אנשי הצוות של חברת א.ר מומחים, חברה מקצועית בתחום האינסטלציה. אנו עושים את כל המאמצים על מנת להחזיר את הבית שלכם לקדמותו, ולאפשר לכם לחיות בשלווה.

איתור נזילות מים מחיר

השקעתם משאבים רבים, בעבר ובהווה, בהקמת הבית או הנכס שלכם. ועכשיו, אחרי כמה וכמה שנים שבהן הדברים התנהלו על מי מנוחות, ישנו שינוי באיכות חייכם – בשל תקלות חוזרות ונשנות במערכות בסיסיות שונות של הנכס. ככל שמדובר על תקלות במערכות המים של הנכס, אין לכם אפשרות להעלים עין או לדחות את הקץ. עליכם להבין מהן הבעיות המרכזיות של מערכת המים שלכם, ועל כן חשוב להזמין אל הבית את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בעולם האינסטלציה. בכל מה שנוגע להליך איתור נזילות מים מחיר העבודות הוא בהחלט חשוב לכם, אבל אינכם רוצים לוותר על השירותים המקצועיים של חברת א.ר מומחים, חברת האינסטלציה ותיקון מערכות המים המובילה בישראל.

גילוי נזילות מים מחיר ושירותים מרכזיים

לקראת ביצוע תהליך גילוי נזילות מים, מחיר היא שאלה חשובה ומרכזית. עוד לפני תחילת העבודות ואפילו עוד לפני תכנון תהליך העבודה האסטרטגי, לקוחות רבים רוצים לקבל מידע אודות טווחי המחירים של העבודה. ההיגיון אומר שאיש המקצוע יכול "לזרוק" הצעת מחיר לאוויר וכך לאפשר לכם לקחת את ההחלטה הנכונה לכם, בתור לקוחות. אבל, לא תמיד זוהי הסיטואציה. במקרה של תיקוני אינסטלציה, יש צורך לבצע ביקור ראשוני, הכולל בחינה של מצב קירות הבית ושל הצנרת.

פנו אל המומחים

לכל בית יש את המצב שלו ואת מערכת הצנרת שלו, ואיש המקצוע צריך למצוא את נקודת האיזון בין מידת ההשקעה, עלויות החומרים והעלויות ללקוחות. זאת, על מנת להרכיב את הצעת המחיר ההולמת לכל לקוח. כך שיש לקחת בצורה רצינית את איש המקצוע, ולאפשר לו להבין מהם תנאי העבודה שלו – ולקבל את הצעת המחיר בהתאם לסוגי השירותים המרכזיים אותם תצטרכו לאורך הליכי העבודה. זוהי הדרך הטובה ביותר ליצור את תהליך העבודה היעיל והמקצועי ביותר, עם התוצרים העמידים ביותר, לטובת מערכת הצנרת הכי טובה ובטוחה שיש.

שירות גילוי נזילות מים מחיר

אם פעם היה מדובר בתהליך של ניסוי וטעיה, הרי שעם הטכנולוגיה של היום אין מקום לטעויות. שירותי אינסטלציה, איתור נזילות ושיפוצים המוצעים בחברת "א.ר מומחים" מייצגת את חוד החנית של הטכנולוגיה בעולם הנזילות. לרשותם עומדים שלל כלים המאפשרים לאתר את מקור הנזילה כמו לדוגמא מצלמה טרמית, איתור ע"י גז, שימוש בקורלטור (מכשיר חשמלי הרגיש לצלילי נזילה), שימוש בסיב אופטי ועוד. גלוי מוקדם של הנזילה יביא להבדל משמעותי באשר להיקף העליות שתידרשו לשלם. לכן צרו קשר מידי עם איש מקצוע במידה ונתקלתם באחד מהמקרים הבאים

שירות מקצועי ואמין בנושאים:

 • קירות מתקלפים או סדוקים.
 • לחות על הקירות.
 • מים עכורים.
 • לחץ מים נמוך.
 • חשבון מים גבוה.
 • היווצרות עובש על הקירות.

איתור נזילות מים בקיר

במידה בלתי מבוטלת, הקושי לשמור על תקינות מערכות המים השונות, נובעת מהקושי של בעלי הבתים לראות וויזואלית כל כשל במערכת המים. בשונה מתקלות אחרות הדורשות תחזוקה בבית, מערכת המים היא מערכת חבויה, ואנו לא יכולים לראות עדויות לתקלה – עד שהדבר הופך למורכב מאוד ויכול להפוך לבעיה תברואתית מסוכנת (כמו למשל במקרה של עובש על קירות הבית שלכם). במידה ויש לכם יסוד סביר להאמין שישנה נזילה במערכת המים בבית שלכם, יש לבצע עבודות איתור נזילות מים בקיר, ויפה שעה אחת קודם. הצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים, מסוגל לבצע עבודות איתור נזילות מים בעזרת כלים מקצועיים ובצורה הטובה והמיומנת ביותר.

מקצועיות ואחראיות הן שם המשחק

בדיקת נזילות מים היא כלי עבודה חשוב מאוד שעומד לרשותם של כל בעלי הנכסים במדינת ישראל. נזילה במערכת המים הביתית עשויה לסכן את יציבות המבנה, את מצב הנכס מבחינה פנימית ואפילו את הבריאות והבטיחות של כל בני הבית. כך שאי אפשר להתעלם מהצורך לטפל בבעיות בצנרת המים. על אחת כמה וכמה אם מדובר על נזילות המתפתחות בצורה מהירה במיוחד, והן יכולות למוטט את קירות הבית אפילו מבלי שיש לכם הזדמנות לתקן את התקלה. בדיקת נזילות מים קבועה היא פתרון מקצועי מצוין שיאפשר לכם לנטר את מצבן של מערכות המים השונות בבית, ולאתר את הנקודות החלשות של מערכת המים עוד לפני שהן קורסות לגמרי.

חברה מקצועית ואמינה

איתור מוקדם של נקודות נזילה, יוצר תיקון קל מאוד או קל הרבה יותר ממה שאפשר לדמיין – מה שהופך את עבודתו של האינסטלטור לנוחה ומהירה יותר. על מנת לבצע בדיקת נזילות מים, יש לעשות שימוש בטכניקות או כלים טכנולוגיים מתקדמים. ועל כן קשה מאוד לבצע את הניתור בצורה עצמאית וללא ליווי של איש מקצוע. כך שאין ברירה אלא ליצור שגרת תחזוקה קבועה למערכת המים, ויפה שעה אחת קודם.

איתור נזילת מים – הטיפים החשובים להליך חיוני

על מנת להצליח לבצע הליך איתור נזילת מים מהיר ויעיל, אתם רוצים להבטיח ש: החל מקירות רטובים וכלה בקולות של נזילת מים. אתם לא רוצים להזמין לבית איש מקצוע, לשלם כל כך הרבה כסף ולגלות שאין לכם שום סיבה לדאוג מנזילות מים מסוכנות. כך שחשד סביר לנזילה, הוא תנאי ייסוד לתהליך איתור נזילת מים. אל תהססו לשאול את איש המקצוע שאתם בוחרים להזמין אל הבית שלכם, האם הוא יכול לבצע את העבודות ברמה שאתם מצפים לה. כמו כן, רצוי לקרוא המלצות או לחפש את איש המקצוע באינטרנט, כדי לקבל את התמונה הרחבה על השירותים של האינסטלטור.במקום לקדוח את קירות הבית ללא אבחנה, רצוי לפנות אל איש מקצוע שיכול לבצע את תהליך האיתור, על בסיס מצלמה תרמית או איתור נזילת מים על בסיס מערכת גז. אין לכם תקציב עצום לטיפול בתקלות מזדמנות, ולכן עליכם להבטיח שעלות העבודה תעמוד בצרכים האישיים של הבית שלכם.

האם ניתן לבצע איתור נזילות מים בקיר ללא קידוחים?

רוב הלקוחות זוכרים את הימים שבהם טיפול במערכות הצנרת היה כרוך בהליך קידוח מורכב. לעיתים רבות, קידוחים בקירות הבית לא מסתיימים במספר נקודות מצומצם, שכן קשה מאוד למצוא את נקודת הנזילה מבלי שיש לכם אינדיקציה למיקום. הניסיונות החוזרים ונשנים של מומחי האינסטלציה להגיע אל נקודת הנזילה, יכולים לפגוע ביציבות קירות הבית – מה שאומר שאתם צריכים להשקיע משאבים רבים בשיפוץ מבנה הבית. זאת בטרם תחזרו לחיי שגרה בבית עם כל בני המשפחה. אבל, בשל טכנולוגיות מקצועיות מתקדמות, היום כמעט ואין צורך לבצע מספר רב של קידוחים בקיר הבית, כדי לגלות נזילות.

אין צורך בקידוחים

הדוגמה הכי פופולרית לטכניקות עבודה מהירות ויעילות בתחום האינסטלציה, היא מצלמה תרמית. כלי קטן ויעיל שמבצע מיפוי מעולה ומפורט של כלל הצינורות בתוך קירות הבית שלכם, בלחיצת כפתור אחת. התוצר של הצילום מציג באופן וויזואלי חד וברור, את המיקום המדויק של הנזילה ומבדיל את הנזילה מכל גורם אחר בקיר, כך שאיש המקצוע יכול לבצע קידוח אחד ולהגיע אל הנקודה הדרושה לתיקון, תוך מינימום השקעה של זמן ומשאבים. אמנם אפשר לצמצם מהותית את כמות הקידוחים והיעילות שלהם, אבל כמעט בלתי אפשרי לטפל באירוע נזילה ללא קידוחים בכלל.

גילוי נזילות מים באמצעות החושים

 • חוש הראייה – וכאן הכוונה היא לאיתור נזילות. האינסטלטורים אינם קוסמים, אך באמצעות מכשירים משוכללים הם יכולים בהחלט לראות דרך קירות. אחד מבין המכשירים האלה הוא מצלמה תרמית. המצלמה סורקת את הצנרת ושולחת מפת צבעים עדכנית המאפשרת למומחים לאתר את התקלה בקלות.
 • חוש השמיעה – ישנם מכשירי שמע משוכללים אשר מאפשרים לאינסטלטורים לאתר נזילה באמצעות "האזנה" לצנרת. קולות זרימה מוגברים עלולים להעיד על בעיה בצנרת.
 • חוש המישוש – לאחר ביצוע גילוי הנזילות, מגיע הרגע לעבור לשלב התיקון. האינסטלטורים מעריכים את גודל הבעיה, לוקחים עמם את ארגז הכלים שלהם ומתחילים בתיקון הצנרת.

גילוי נזילות מים ותיקונם באמצעות חמשת החושים

האדם התברך ב-5 חושים מופלאים שבזכותם הוא יכול להיות ערני יותר לסביבה שלו ולקלוט מידע רב. גם כשהדבר נוגע לעניין מורכב כמו גילוי נזילות מים, באים חושיו של האדם לו לעזר:

 • חוש הריח – ללא ספק, זהו החוש השימושי ביותר שנועד לגלות את הנזילות בעודן קטנות. דיירים הגרים בבניין דירות משותף יכולים להבחין בריח של עופש או בריח רע הנודף ממש מתוך הביוב שלהם, ובהתאם לכך גם להשכיר ולקרוא לאינסטלטורים מקצועיים.
 • חוש הטעם – כולנו מקווים לא להשתמש בו כאשר מדובר באיתור נזילות, אבל זה לא תמיד בלתי נמנע. הנזילות עלולות לגרום לסתימת הביוב ולגרום להופעתם של מים דלוחים בתוך הכיור הביתי, מים אשר עלולים להתערבב עם האוכל.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

דילוג לתוכן