לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-4526283

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מתי תזדקקו לאיתור נזילות מים בקיר?

  בין אם מדובר בבית חדש או ישן, הרי זה בלתי נמנע שיום אחד נתמודד עם נזילה. מערכת מים מורכבת ומסועפת מקיפה את כל הדירה שלנו וכמו כל מערכת היא עלולה לסבול מבעיות. הדבר יכול לנבוע מהתיישנות ובלאי של הצינורות, בעיות באיטום הגג, התקנה לא נכונה של מערכת הניקוז, פגיעה פיזית באחד הצינורות כתוצאה מחפירה או קדיחה, שורשים שסותמים חלק מהצנרת ועוד. תהיה הסיבה אשר תהיה, יש לטפל בנזילה בהקדם האפשרי ולא לחכות להחמרת המצב שכן החמרה עשויה להוביל לפגיעה בהיקף נרחב בתשתיות הבית ועלויות תיקון גבוהות.

  מזמינים עכשיו את המומחים

  הבחנתם בעובש על הקירות וריח רע ? אתם מרגישים כי הקירות לחים או שהטפטים מתחילים להתקלף? לחץ המים נמוך והמים הפכו לעכורים? חשבון המים גדול מהרגיל? זה הרגע להרים את הטלפון וליצור קשר עם א.ר מומחים. החברה מספקת שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות מים בקיר באיזור הצפון ומציעה ללקוחותיה ליהנות מהמכשור החדשני ביותר. מכשור זה מאפשר איתור נקודתי ומדויק של מקור הבעיה. כאשר בעל המקצוע יודע בדיוק היכן לחפש את הנזילה – הדבר מונע פגיעה מיותרת בקירות ובקרמיקה. תהליך התיקון הופך ליעיל ומקצועי יותר ואתם הלקוחות חוסכים בעלויות התיקון.

  איתור נזילות מים בקיר עם א.ר מומחים

  חברתנו מטפלת במשך שנים ארוכות בכל סוגי הנזילות. החל מדירות פרטיות ועד מפעלים ובנייני משרדים – הציוד המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לאתר כל תקלה החל מסדק קטן בשטח גדול ועד לגילוי אזורים לחים הדורשים טיפול מקדים. מצלמות טרמיות, סיבים אופטיים ואיתור סדקים על ידי גז הן רק חלק מהשיטות שלנו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לקבל שירות מקצועי ואדיב, ליהנות מהצעת מחיר משתלמת ולחזור למסלול החיים הרגיל כבר היום. למידע נוסף

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים מומלצים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים