איתור נזילות מים בחיפה

איתור נזילות מים באיזור חיפה

איתור נזילות מים בחיפה בשאר חלקי הארץ מאפשר לנו את קיומו של אורח חיים תקין. איננו יכולים להתקיים ללא תשתית מים תקינה. החל מהרגע הראשון בו מים החלו לזרום בבתים אנו תלויים במערכת זו בצורה אבסולוטית על מנת לקבל מים לכיור, למקלחת או לשירותים. מערכת מים זו, העוברת בקירות וברצפת הבית, לעיתים עשויה להיות תקולה. תקלה כזו יוצרת נזילה העשויה להביא נזק רב לבית, החל מסדקים והתקלפות הקירות, ניפוח חשבון המים והיווצרות עובש המסוכן לבריאות. בין אם מדובר בנזילה מהגג כתוצאה מהגשמים או בפגיעה באחד הצינורות, יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

איתור נזילות מים בחיפה לבית ולעסק

אם קירות הבית לחים או שלחץ המים בבית נמוך – יתכן ואתם סובלים מנזילה. את עבודת תיקון הצנרת יש להשאיר בידי מומחים דוגמת א.ר מומחים – אשר מובילים את תחום האינסטלציה לעולם חדש תוך שימוש בכלים מתקדמים המאפשרים לאתר כל נזילה. טכנולוגיות מתקדמות העוזרות לאתר את מקור הנזילה המדויק במהירות וביעילות.

איך מבצעים איתור נזילת מים בחיפה?

להלן מספר דרכים נפוצות:

 • איתור נזילות במצלמה תרמית – מצלמה הטובה לאבחון נזילות בכל שטח ובכל מבנה לא קשר לגודלו. הדבר מתאפשר הודות לזיהוי הפרשי טמפרטורות בסביבת המבנה
 • איתור נזילות על ידי שימוש בגז – גז אשר מוחדר למערכת הצנרת ולאחר מכן מאותר ע"י מכשיר מיוחד בעל חיישן לאיתור הגז. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן לאתר באופן מדויק מאד את מקורות הדליפה הקטנים ביותר. הגז אינו נפיץ ואינו רעיל.
 • איתור נזילות בסיב אופטי – החדרת סיב אופטי למערכת המים ואיתור נקודתי של מקור הנזילה. האיתור מתרחש ללא צורך בפירוק הרצפה או הקירות ומאפשרת לראות את הכשלים במערכת הביוב.

א.ר מומחים – המקום הטוב ביותר לאיתור נזילות מים בחיפה

ברוכים הבאים לחברת א.ר מומחים אשר הוקמה על מנת לטפל בכל תקלה איתה אנשים מתמודדים בתחום האינסטלציה. החברה בעלת ניסיון עתיר שנים וטיפלה בהצלחה באינספור מקרים חמורים של נזילות. החברה מעניקה קירות במחיר הוגן לצד שירות לקוחות אדיב ומסור. צרו איתנו קשר ונגיע לתקן את הנזילה עם חיוך. כמעט בכל בית קורה מידי פעם ונוצרת בעיה כלשהי במערכת האינסטלציה.

זה יכול להיות פיצוץ בצינור כלשהו וזו יכולה גם להיות סתימה. שני המקרים גרועים ומציקים באותה מידה. אם מדובר בנזילה הרי שיש רטיבות בבית, עלולה להיות רטיבות בארונות כשזה עלול לגרום לטחב ולעובש. אם מדובר בסתימה, הרי שהמים לא יזרמו כמו צריך, הם לא ירדו בניקוז כמו שצריך או שהם בכלל יעמדו. אף אחד לא מסוגל לחיות עם שירותים שהמים בו עומדים או עם מקלחת שהמים לא מתנקזים במקום.

גם אם הסתימה באה לידי ביטוי בחוץ, בבור הניקוז שמחוץ לבית התענוג הוא ממש לא גדול. אז ברור שבכל מקרה שכזה חשוב מאוד לפנות אל איש מקצוע מתחום האינסטלציה על מנת לקבל מענה מהיר וממוקד כמה שיותר מהר.א.ר. מומחים, הם אנשי המקצוע הטובים ביותר לתחום הזה של בעיות אינסטלציה לצורך איתור נזילות מים בחיפה.

איתור נזילות מים בחיפה – הציוד החדיש לשירותכם!

לצורך האיתור של נזילות מים יש לעיתים צורך בבדיקה שמערבת ציוד מתקדם כמו מצלמה תרמית. המצלמה התרמית היא מצלמה מתוחכמת שמסוגלת לחדור אל תוך מעמקי הצנרת והיא מצלמת את כל הנעשה בתוך הצנרת עד לעומק. כך בעצם מתקבל מידע על אודות פיצוצים, חורים או סתימות שמאותרים אי שם בנקודות שונות לאורך הצנרת.

לא כל חברה שמבצעת עבודות אינסטלציה מצוידת גם במכשור המתקדם כמו המצלמות התרמיות. יש עדיין הרבה אינסטלטורים שפועלים עם אותם כלים ששימשו עוד לפני עשרות שנים. הם אולי מסוגלים לפתור בעיות שונות שהן סטנדרטיות, אך כשהבעיה היא מעט יותר מורכבת ויש צורך בכלים מתקדמים או כמים יותר, אז חשוב לפנות אל אנשי המקצוע שידעו איך לאתר את הבעיה וכיצד לטפל בה בצורה הכי נכונה ומקצועית.

המומחים לשירותכם 054-4526283

אז אם גם אתם נתקלתם בבעיה של נזילה מסובכת לאיתור, אתם מוזמנים לפנות אלינו, איתור נזילות מים בחיפה בעזרת א.ר. מומחים.

המומחים שלנו יצליחו לשים את האצבע על הנקודה הבעייתית בעזרת האמצעים המתקדמים שברשותם.

ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

איתור נזילה במצלמה טרמית

מצלמה תרמית לאיתור נזילות מצלמה תרמית הינה מצלמה בעלת יכולת איתור נזילות. המצלמה יכולה להגיע כמעט לכל מקום, כך שתהיו בטוחים שאם אתם מזמינים אנשי

קרא עוד »
איתור נזילות מים בחיפה

איתור נזילות מים באיזור חיפה איתור נזילות מים בחיפה בשאר חלקי הארץ מאפשר לנו את קיומו של אורח חיים תקין. איננו יכולים להתקיים ללא תשתית

קרא עוד »

תהליך איתור נזילות מים בחיפה – ליווי מקצועי בהליך מורכב

העבודה המקצועית של אינסטלטורים היא על פי רוב עבודה של איתור ותיקון נזילות מים. החשיבות של תהליכי איתור נזילות מים בחיפה, הוא ביצירת מערכת שמאפשרת לכל משק בית להתנהל בצורה המקצועית והבטוחה ביותר בתוך הנכס שלכם. תהליך העבודה של איתור נזילות מים מבוסס על פי רוב על:

 • הזיהוי של הדיירים בבית או של הנמצאים בנכס. אם אתם שמים לב לכתמים של מים על קירות הבית, חשוב לוודא שלא מדובר בנזילה. ולכן ראוי להזמין צוותי תיקונים ויפה שעה אחת קודם.
 • היכולות המקצועיות של אנשי אינסטלציה לזהות את מקור הנזילה. בעזרת כלים טכנולוגיים או יכולות מקצועיות מתקדמות, ניתן לבצע איתור מהיר של הנזילה ולצמצם משמעותית את הפגיעה בתשתיות הבית השונות.
 • כלי עבודה איכותיים, שיכולים להקל על תהליכי העבודה של צוות המקצועי שמגיע לתקן את המערכת שלכם. בין שמדובר על מצלמה תרמית ובין שמדובר על חומרי האיטום שאיתם אתם רוצים וצריכים לעבוד במהלך הדרך.

איתור נזילות בחיפה

מערכות המים המודרניות הן האלמנט החשוב ביותר ליצירת חיים ברמה גבוהה, והן מהוות כלי העבודה המשמעותי ביותר בעולם המודרני.

על מנת לאפשר חיים בריכוזי אוכלוסייה גדולים, תוך מינימום סיכונים להפצת מחלות ותוך שמירה על איכות החיים הכי טובה שיש, יש לדאוג לתשתיות מים וצנרת שיכולות לשרת את האזרחים לאורך זמן על הצד הטוב ביותר.

כך שאם יש חלילה תקלה במערכת הצנרת, התגובה חייבת להיות מהירה ומקצועית, על בסיס תהליך איתור נזילות מים בחיפה, של אינסטלטור מורשה.

לכל אירוע של איתור נזילות מים, ניתן לקרוא לצוות המקצועי של חברת א.ר מומחים, חברת אינסטלציה מומחית וותיקה, המעניקה שירותי תיקונים מקצועיים ומיומנים לכל לקוח ובכל עת.

יכולות טכנולוגיות מתקדמות, לתהליך עבודה מיומן

על מנת לאפשר לכם לשמור על רמת המחייה הבסיסית המתאימה לחיים המודרניים, עליכם להבטיח שאתם מדברים עם אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום.

ועל כן חשוב לפנות לעזרתם של אנשי הצוות המקצועיים של חברת א.ר מומחים.

החברה מספקת שירותי אינסטלציה מקצועיים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, בתחומי העיסוק החשובים ביותר שיש בעולם האינסטלציה.

אנו נספק לכם את כל המידע והסיוע הדרוש, על בסיס ניסיון רב שנים בתהליכי איתור נזילות מים.

מתי נזדקק לשירות איתור נזילות מים בחיפה?

אין ספק כי חשיבותו של איתור נזילות מים בחיפה הינו חיוני לשם המשך שהיה נעימה ובטוחה בבית, במשרד או בכל מקום אחר. אך, רבים תוהים לעצמם אין ניתן יהיה לדעת שישנו צורך באיתור ובדיקת נזילות מים בבירת הצפון. להלן, מספר סימנים חשובות שיכולים לרמוז על כך כי הגיע הזמן לביצוע בדיקה ואיתור נזילות.

 • קירות לחים בבית.
 • צבע מתקלף מהקירות.
 • התפתחות של עובש על הקירות או על גבי התקרה ונוכחות ריח רע.
 • לחץ מים נמוך בברזים.
 • מים שהפכו לעכורים.
 • ועוד...

חשוב לציין כי אלו רק מספר סימנים לכך כי הגיע הרגע הנכון לביצוע איתור נזילות. חברתנו תשמח לבוא לעזרתכם ולהרחיב על מצבים נוספים בהם מומלץ יהיה לחפש את אותה הנזילה אשר עלולה להביא לסכנה בריאותית, מבנית ואף אסתטית.

איתור נזילות מים חיפה

אמנם, חיפה נחשבת לבירת הצפון ומציעה לגרים ולעובדים בה את התנאים המתקדמים ביותר, אך גם בה עלולות להתרחש תקלות שונות שידרשו ביצוע איתור נזילות מים בחיפה. חשוב לציין כי משימה זו חייבת להתבצע על ידי המקצוענים, זאת על מנת לאתר את מיקום הנזילה בצורה מדויקת ולהתאים בעבורה את הטיפול הנכון. חברת א.ר מומחים, תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע באיתור, בדיקות וגילוי של נזילות בכל מבנה שרק תרצו. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ותוכל לסייע לכם גם בביצוע התיקונים הנחוצים על מנת להיפטר מאותה נזילה.

שיטות שונות לאיתור נזילות מים בחיפה

מעניין יהיה לגלות כי קיים מגוון רחב של שיטות שנועדו לסייע באיתור נזילות בתוך הקירות. התאמה של שיטה לעבודה עצמה תתבצע על פי חוות דעתם של המקצוענים שבתחום. חברת א.ר מומחים, תעמוד לרשותכם בכל ותסייע במציאת הנזילה אשר מסכנת את יציבותו של הקיר והבריאות שלכם. צוות העובדים המקצועי שלנו זמין לכם בכל עת ויספק את המענה התכליתי והענייני מכל בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

דילוג לתוכן