איתור נזילות בעזרת מחשב (קורלטור)

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי.

המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני:

איתור נזילות בעזרת מחשב (קורלטור)

שימוש בקורלטור לאיתור נזילות מים בשטחים פתוחים

שימוש בקורלטור לאיתור נזילות מים מחיר בשטחים פתוחים היא הדרך הטובה ביותר שבה ניתן להיעזר בכדי לאתר נזילות מים בצורה המהירה, יעילה וחסכנית ביותר שאפשר. אם בעבר היה צורך לחפור באדמה בכדי למצוא את הנזילה, כיום קיימת הטכנולוגיה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הקורלטור הוא למעשה מכשיר המאובזר בשתי אלקטרודות המתחברות לשני קצוות הצנרת שאתם מעוניינים לבדוק. בעזרת מחשב המחובר למערכת ניתן למדוד את כמויות המים שדולפות מהצנרת ואת המיקום. למכשיר ישנה היכולות לפענח רעשים שונים הבוקעים מהצנרת, לנתח ולעבד אותם בצורה כזאת שתאתר את המיקום המדויק של הדליפה. כך, כל מה שאנשי המקצוע יצטרכו לעשות הוא לחפור באותו האזור ולתקן אותו. עבודה זו יש לבצע במהירות, מיד לאחר שנוצר אצלכם החשש לדליפה. שימוש בקורלטור לאיתור נזילות מים בשטחים פתוחים יכול לאתר נזילות בקשת רחבה של סוגי חומרים כמו מתכת, בטון ופלסטיק.

הקורלטור הינו מכשיר מדויק שיכול לחסוך לכם בעלויות גבוהות מאוד כאשר יש לכם ספק לדליפה אך היא לא נמצאת למראית עין אלא מתחת לאדמה.

פעמים רבות אנשים נוטים לחשוש כי כאשר הצנרת נמצאת מתחת לאדמה ויש דליפה "קלה" אין זה עניין רציני- אם היא לא בבית שלכם היא רק תרטיב את האדמה במקצת וזהו, לא? זוהי טעות חמורה, מפני שצנרת דולפת יכולה לפתח סדקים באזור הדליפה וביום אחד להתפוצץ ולגרום לנזק גבוה מאוד של כספים, עוגמת נפש ואי נוחות קשה לאלו שהשתמשו בה.

שימוש בקורלטור לאיתור נזילות מים בשטחים פתוחים היא הצורה הטובה ביותר לוודא כי אתם מטפלים בדליפה שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן. עליכם להזמין שירות של מומחים שלהם יש את הידע, הניסיון והציוד המתאים בכדי לטפל בבעייתכם במהירות ויעילות.

אצל א.ר מומחים עושים שימוש בכל האמצעים המתקדמים שהוזכרו לעיל, ואף יותר מכך. לאור זאת, תוכלו להיות בטוחים שאצל א.ר מומחים תזכו לשירות מן המעלה הראשונה, מכל האספקטים האפשריים.

בדיקה קריטית וחשובה
ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

עובש ורטיבות

עובש ורטיבות הם בעיות נפוצות המתעוררות בסביבות עם רמות לחות מוגזמות. עובש, סוג של פטרייה, משגשג בתנאי לחות, ניזון מחומרים אורגניים כגון עץ, בד או

קרא עוד »

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

דילוג לתוכן