לשיחת ייעוץ עם המומחה 054-4526283

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  שמתם לב לטפטוף בצינור המים הראשי?

  אחת הבעיות בצנרת המים היא שלעיתים ישנה נזילה בנקודה כלשהי בצנרת המים הראשית כאשר אנחנו לא מודעים אליה. יש מקרים שהיא כלל לא נראית לעין ומדובר באתגר מורכב מידי של איתור נזילת מים בצינור מים ראשי, ויש מקרים אשר בהם אנחנו רואים את שלוליות המים אך לא בדיוק מקשרים אותה לצנרת שלנו. במיוחד אם מדובר בימות החורף הגשומים, אז יש כל כך הרבה שלוליות מים בכל מקום עד שאנחנו באמת לא יכולים לדעת שהשלולית שנקווית לה באזור הצנרת המשותפת של כל הדיירים קשורה אכישהו אלינו.

  איתור נזילת מים בצינור מים ראשי בעזרת מומחים

  אז מתי אנחנו עולים על הבעיה?

  כאשר מגיע חשבון המים המנופח ואנחנו נדרשים שלם סכומי כסף גבוהים פי כמה וכמה מכפי ששילמנו עד כה, או אז נדלקת נורה אדומה. האמת היא שחברת הגיחון שאחראית על המים בישראל מתריעה בדרך כל, כאשר היא מגלה צריכה גבוהה מידי של מים, היא כותבת לכל דיירי הבניין מכתב מיוחד בו היא מבקשת לבדוק האם ישנה בעיה בצנרת שהובילה לצריכה הגבוהה בעשרות אחוזים.

  הקושי היקרי הוא כאשר אנחנו לא באמת מצליחים לגלות את מקור הבעיה. או אז אנחנו חייבים את עזרתם של המומחים בתחום האינסטלציה שיש להם הן אצת הידע והן את הכלים המקצועיים לאיתור הנקודות הבעייתיות בצנרת.

  איך מאתרים נזילות מים?

  אז איך למעשה מתבצע האיתור של הנזילה? כאן חשוב להכיר את הכלים המקצועיים של האינסטלטורים של היום. יש אפשרות לבדוק את הצנרת בעזרת מצלמה תרמית. המצלמה חודרת אל תוך הצנרת והיא פשוט מצלמת אותה מבפנים. באופן כזה מתקבלת תמונה ברורה לגבי מצבה והנקודה הבעייתית נראית לעין באופן מידי.

  ברור שלאחר שכבר ידועה הבעיה הדרך אל הפתרון כבר תהיה הרבה יותר פשוטה ומהירה.

  א.ר. מומחים מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, בדיוק לצורך הזה של איתור נזילת מים בצינור מים ראשי. כך תוכלו להיות רגועים לגמרי כאשר תדעו שהאיתור יתבצע בכלים הנכונים והמים ישובו לזרום בנתיבים הרצויים.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים